Search - חפש באתר

עדכונים - Updates

 
 

לקבלת פרטים אודות המוצר

מוצר
שם פרטי
שם משפחה
טל / נייד
מייל
תוכן הפניה
דף הבית >> כללי >> אודות
ברוכים הבאים,

תודה על ביקורכם באתר שלנו.

חברת ישראימפלנט נוסדה בשנת 1982 ע"י מר מילוביץ' מישל, ומספקת מגוון שירותים ומוצרים חדשים בתחום הדנטאלי והרפואי.
אנו מאמינים בשרות מקצועי, אישי, מסור ואדיב המלווה את קהל לקוחותינו מעל ל-30 שנות פעילות.

באתר תוכלו להתרשם מתחומי הפעילות העיקריים שלנו:
ייבוא ושיווק של הדברים הבאים:

קיט- Fast System קיט חדשני להגנה על אזורי האוגמנטציה והסרת לחצים במטרה לתמוך בתהליך האוגמנטציה. הקיט מכיל פלטות קיבוע (mesh plates) וברגי טיטניום המשמשים לקיבוע ותמיכה באתר האוגמנטציה.

easy-graft - תחליף עצם סינטטי ללא צורך בממברנה ב- 99% מהמקרים. פטנט מהפכני לביצוע הליך אוגמנטציה של חברת Degradable Solution השוויצרית. חומר מגורגר המגיע בתוך מזרק. כל גרגר מצופה בפולילקטיק (Poly-lactic-acid, החומר שממנו עשויה ממברנה) מכיל ß-TCP או ß-TCP והידרוקסילפטיט. החומר בעל פעילות אנטיבקטריאלית ומתאים לטווח רחב של מקרים.

A-PRF - הדור החדש של הPRF-. בפרוטוקול החדש שמושג עם צנטרפוגה חדשה ו-G חדש, מתקבל A-PRF איכותי יותר המכיל יותר פקטורי גדילה וחלבוני BMP. פריצת דרך לקבלת קריש PRF איכותי יותר המכיל יותר לויקוציטים, יותר VEGF וגורמי גדילה נוספים.

i-PRF - חומר שהוא A-PRF נוזלי שמאפשר הזרקמה מקומית בניתוחים אוראלים ולצרכים אסתטים. הזרקה של החומר הנוזלי שנקרש רק כעבור מספר דקות מקנה לאזור המוזרק חיוניות, גורמי גדילה ותאי גזע, עירור של וסקולריזציה ואף מפחית כאבים. השימוש ב- i-PRF כבר תופס תאוצה בעולם ומהווה פריצת דרך קלינית ברפואת שיניים ורפואה אסתטית.

Soft Brushing technique - קיט של 5 כלים לצורך הארכת המתלה ללא חתכים עד לכמה סנטימטרים. מרגע השקתו, הקיט המהפכני הצליח לגרוף מחמאות ורקמות.

GLYCOLON - גליקולון הוא חוט נספג העשוי מחומצה פוליגליקולית (polyglycolic acid) וקפרולקטון (caprolactone). החוט עובר מטבוליזם ל- CO2 ומים באמצעות ספיגת מים לתוך הריקמה וכך מאבד כ-50% מכוח המתיחות שלו תוך 7-9 ימים ומתאים לאינדיקציות של טווח ריפוי קצר...

RESOLON® - חוט פוליאמיד (polyamide) ו- monofilament שעובר טיפול מיוחד במהלך הייצור. תהליך זה מקנה ל- RESOLON® רכות וגמישות יוצאי דופן גם כאשר הוא סטרילי ויבש. התוצאה היא טיפול טוב ואיכויות קשירה עם חוזק מתיחת קשר אופטימלי.

SmartBone - תחליף עצם חדשני היברידי ביואקטיבי המשמש לרנגציית עצם ומותאם לשיחזורי פנים ולסתות. מגיע כגרגירים, צ'יפים, בלוקים בגדלים וצורות שונות או בצורה מותאמת אישית לפי דרישה. מכיל פולימרים נספגים ונוטרינטים לתאים. מספק אינטגרציה מושלמת ואוסטאוגני.

Resorba - Parasorb - מוצרי קולגן בצפיפות גבוהה (22.4 מ"ג של סיבי קולגן) מבית Resorba. ממברנות וקונוסי קולגן (cone/cone genta/ Sombrero) למילוי מכתשית. המוצרים הם מוצרים נספגים המופקים מקולגן ממוצא סוס (equine origin) - מוצרי הקולגן של Resorba Parasorb מבטיחים ריכוז קולגן טהור וביוקומפטיביליות (biocompatibility) מעולה.

Osmed Tissue Expanders - הרחבת רקמה רכה לפני עיבויי רכסים. העיקרון האוסמוטי- פטנט כירורגי חדשני שמגדיל נפח של רקמה רכה על ידי ניפוח עצמי מבוקר ועיקבי של קפסולת הידרוג'ל (המגיע בגדלים וצורות שונות)הצוברת נפח תוך ספיגה מבוקרת של נוזלי הגוף. הקפסולות קטנות, קשיחות וצרות. קל להשתילן באמצעות חתך קטן (tunneling) ברקמה הרכה. השימוש בקפסולת ההידרוג'ל משפר משמעותית את הצלחת עיבויי הרכס. Tissue Expansion של חברת Osmed מגרמניה מרחיב רקמה רכה לפני עיבוי רכסים.

VeinLite - מכשיר חדשני למציאת ורידים אצל פציינטים. רופאי שיניים רבים חוששים לעשות PRF או להתקדם לדור החדש של ה- PRF, ה- A-PRF וה- i-PRF, בגלל החשש מלקיחת דם. עם VeinLite קל לקחת דם גם לפציינטים עם ורידים שאינם ישרים, עם קושי בזיהוי הוריד בראיה ואף במישוש. VienLite מעלה את הסיכוי למציאת הוריד בדקירה ראשונה ב- 85%!

שתלי דיסקאימפלנט ושתלים זוויתיים של חברת Victory, צרפת- שיטת ביו-קונספט-אימפלנטולוגיה בזאלית. מיוחד עבור פציינטים מחוסרי גובה ועובי עצם.

Calc-I-oss תחליף עצם סינטטי של חברת Degradable Solutionsמשוויץ, חברה מקבוצת Sunstar Guidor, בעל משובים ביולוגים עשוי מ-% Beta-TCP 100 .

The Bone Matrix Osteotensor Concept של חברת Victory משפר איכות העצם על ידי גירוי תאי גזע בתהליך חיצוני וזעיר פולשני (flapless) ויצירת הליך ריפוי טבעי.

Nocospray® / Nocolyse® של חברת Oxi'pharm®, צרפת- הדור החדש לחיטוי האוויר והמשטחים.

Calbenium®, של חברת Airel, צרפת- חיטוי המים ביוניט הדנטאלי.

קורסים וסמינרים בתחום השתלים הדנטאליים עבור רופאי שיניים וטכנאים: קורס A-PRF&I-PRF המועבר ע"י טובי המרצים מהארץ ומחו"ל וע"י ממציא השיטה ד"ר שוקרון, קורס על שיטת דיסקאימפלנט, קורס על שתלים בהטיה (with flat connection), קורס PRF כולל עבודה מעשית ולקיחת דמים, קורס i-PRF לאסתטיקה, סדנאות עבודה מעשית ® easy graft, סדנאות עבודה מעשית Tissue Expansion, סמינרים לטכנאי שיניים ועוד.


ליצירת קשר: info@israimplant.com

ביקור נעים


מסמכים מקושרים

                                               Israimplant  ליצירת קשר  09-7743615  ת.ד 872 רעננה                            חפשו אותנו בפייסבוק 

-